Akce - Novinka Ovči Pletivo
Akce - Novinka Ovči Pletivo
jaja.jpg

Telefon : 739371513

Všechny Ceny na Našich stránkách Konečné. Nejsem plátce DPH.

Doprava Zdarma od 20.000Kč

Objednávky bez registrace lze po telefonu stačí když prozvonite my zavoláme.

TOPlist
TOPlist
Objednávky 24 Hodin-001.jpg
Náš  eshop jen Uzlikové Pletiva
Náš eshop jen Uzlikové Pletiva
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
WP_20140710_20_08_53_Pro.jpg
Navod_na_monta_pletiva__kopie_1_-_a.png
Navod_na_monta_pletiva__kopie_2.png
Navod_na_monta_pletiva__kopie_3.png
Navod_na_monta_pletiva__kopie_4.png
1) Do předem vyhloubených děr o průměru min. o 8cm větším než průměr sloupku a hloubky 50-80 cm vsadíme sloupky a zasypeme betonem. Sloupky jsou od sebe vzdálené 2,5 m. Každý začáteční, koncový a rohový sloupek musí mít jednu resp. 2 vzpěry.
2) Oboustranná vzpěra musí být i na každých 25 m plotu a při každé změně směru plotu. Boční vzpěry se upevňují pomocí násadky a hákového šroubu (jsou součástí vzpěry) v 2/3 výšky sloupku nad terénem
3)Po zasypání sloupků suchým betonem a jejich vyrovnání do správné výšky a směru necháme beton ztvrdnout podle počasí 1-2 dní.
4) Na sloupek pomocí opasku přichytíme napínáky (ráčny) a poté šrouby napínací tyč. V případě, že se jedná zároveň o začáteční i rohový sloupek, na opasek přidáme i očko na přichycení druhého napínáku. Vyvrtáme díry v příslušných výškách sloupků a osadíme příchytky na napínací drát.
Navod_na_monta_pletiva__kopie_5.png
Navod_na_monta_pletiva__kopie_6.png
Navod_na_monta_pletiva__kopie_7.png
Navod_na_monta_pletiva_8.png
5) S každým napínákem (ráčnou) můžeme napnout max. 50 m napínacího drátu, na odpovídající sloupek připevníme obdobně napínáky a pomocí vidlicového klíče vyšponujeme napínací dráty. Po napnutí drátů je zasuneme do příchytek upevněných na sloupcích a zatlačíme háček, který je součástí příchytky. Toto nám zajistí stále napnutí napínacího drátu mezi sloupky.
6) Rozvinutou část role opřeme o začáteční sloupek a pomocí napínací tyče, kterou navlečeme zkrs očko u šroubu na napínáku (ráčně) a zkrs první oka na pletivu přichytíme pletivo k sloupku. Nebo můžeme pletivo přichytit jen vázacím drátem.
7) Roli pletiva úplně rozvineme a opřeme o napínací dráty a zajistíme vázacím drátem. Potom pletivo postupně natahujeme a vždy na každém sloupku přivážeme vázacím drátem. Když potřebujeme napojit pletivo, tak točivým způsobem vypleteme poslední spirálu na pletivu, konec a začátek role přitáhneme k sobě a spirálu vpleteme nazpět.
8) Horní a spodní napínací drát zasuneme mezi spodní a horní oka pletiva a ve středu pletivo uchytíme (minimálně 3x mezi sloupky) vázacím drátem nebo sponami. Konec pletiva upevníme tak, že při posledním sloupku vypleteme spirálu a pletivo přivážeme vázacím drátem.
IMG_0136-003.JPG
IMG_0136-002.JPG
thmb_607_6292_1.jpg
Navod_na_monta_pletiva__kopie_4.png

Novinky:

Kde nás najdete a zjistěte jak daleko jsme od Vás.
Kde nás najdete a zjistěte jak daleko jsme od Vás.
stažený soubor (4).jpg
prevodem.png
dobirka.png
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one